<
  1. Strona główna
  2. Pobyt Grupowy

Pobyt Grupowy pobyty zorganizowane w Krakowie!

Niewątpliwą zaletą naszych obiektów jest to, że możemy w łatwy sposób zorganizować pobyty dla większej ilości osób, bez konieczności dzielenia Gości pomiędzy obiektami.

W naszej ofercie znajdują się obiekty, które są w stanie pomieścić do 70 osób w jednej lokalizacji:

- Old Town Residence * – ul. Senacka 11 – obiekt mieści się w ścisłym centrum miasta, bardzo blisko Rynku Głównego.

- Old Town Residence BIS * – pl. Na Groblach 8 – w bliskim sąsiedztwem Zamku Królewskiego na Wawelu, w oddalonym od ruchliwych ulic obiekcie, co uatrakcyjnia spędzanie czasu w apartamencie i jego okolicy. Do Rynku Głównego dzieli Nas zaledwie parę minut drogi pieszo.

- Green Garden Residence – ul. Dąbrowskiego 20 – znajduje się on na Zabłociu. Idealny dla grup pragnących odkryć magiczne piękno różnorodnych zakątków miasta.

- Vistula Boutique Exclusive Apartments - ul. Kościuszki 26 - piękne i nowe apartamenty zaraz nad Wisłą, oddalone od Rynku Głównego o 10 minut piechotą.

* Oferta noclegu zawiera opcję śniadań


W naszym wachlarzu możliwości są nie tylko noclegi, ale i również organizacja wycieczek – Auschwitz & Birkenau, Kopalnia Soli w Wieliczce oraz wielu atrakcji dostępnych w Krakowie – muzea, wycieczki po zabytkach miasta, atrakcje w charakterze rozrywkowym.

Jeżeli planujesz organizację wyjazdu grupowego – napisz do Nas: info@oldtownresidence.pl  lub zadzwon: +48 795 510 262  a przygotujemy dla Ciebie dobraną do Twoich potrzeb ofertę w różnych wariantach. 

Napisz do Nas

Pakiety
pobytowe

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij