<

Współpraca dołącz do nas!

Old Town Residence to znakomicie zlokalizowane apartamenty reprezentujące najwyższy standard wykończenia. Wszystkie z nich znajdują się w ścisłym centrum Krakowa, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Połączenie oryginalnego wystroju, unikalnego wyposażenia i świetnej lokalizacji sprawia, że zaufały nam już setki Gości. Nasze apartamenty umiejscowione są w centrum Krakowa, nieopodal takich zabytków, jak Stary Rynek lub Zamek na Wawelu. Każdy z naszych Gości przekonał się, że efektywnie łączymy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami. Potwierdzają to również opinie na branżowych portalach, takich jak Booking.com lub TripAdvisor. Naszym priorytetem jest zadowolenie odwiedzających nas.

Skupiamy się na wyselekcjonowanej grupie apartamentów, które charakteryzują się nietuzinkowym designem. Stawiamy na jakość, a nie ilość – chcemy zaoferować naszym Gościom jak najlepszy wypoczynek. O wszystkich dbamy tak samo – zarówno o nowych, jak i stałych Gości naszych apartamentów.

Wieloletnie doświadczenie, a także branżowa wiedza sprawiają, że nieustannie pragniemy się rozwijać i poszerzać nasze propozycje o kolejne apartamenty w samym sercu pięknego miasta, jakim jest Kraków. Zapraszamy do współpracy i kontaktu wszystkich zainteresowanych, którzy – tak jak my – pragną świadczyć coś więcej, niż standardowe usługi hotelowe.

Pakiety
pobytowe

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij